Představa mé budoucnosti

20. června 2018 v 7:00 | FI96 |  Mind FLASH
Když jsem byla malá, tak jsem chtěla pracovat s technikou, ale časem jsem na to zapoměla. Jeden z hlavních důvodů byla moje rodina, která pokaždé když jsem něco uděla tak řekla, že mi to jde a, že bych se tím mohla jednou stát a tak mi v hlavě udělali guláš.

Rozhodujícím pro mě byl třetí ročník na střední škole, kdy jsem na veletrhu vysokých škol narazila na ČVUT a tam mě nachli její studenti. Také to že jsem v škole na ITE probírali HTML mi otevřelo oči.

Teď ve čtvrtém ročníku jsem už na sto procent věděla, že chci na vš s fakultou informatiky, ale s roční pauzou od matiky jsem to moc nadějně neviděla. První scia taky moc dobře nedopadli. Už jsem to začla vidět dost pesimisticky ale pak jsem se na dni otevřených dveří Masarykovy Univerzity v Brně dozvěděla, že přijímají studenty na základě IQ testů. Tato informace mi zase vlila naději. Test jsem absolvovala a byla jsem na základě jeho výsledku přednostně přijata. Tím mi spadl obrovský kámen ze srdce a u maturitních zkoušek jsem se už nemusela stresovat.

Díky všem těm věcem co se udály, tak vím, že odjedu do Brna, kde budu na koleji.

A teď ta představa budoucnosti... dejme tomu za deset let. Dokážu si představit, že se na vysoké dám dohromady s fajn klukem, se kterým budu bydlet. Oba budeme mít víc než dobře placenou práci. I když budu na mateřské budu pracovat z domu na nějakém IT projektu. Budu hodně cestovat. Za tu dobu určitě navštívím Bolívii, Anglii, Austrálii a budu se chystat do Asiie (Japonsko/Korea).

Moje sestra bude už vdaná a bude mít vlastní domeček na který jí budu pomáhat splácet hipotéku, protože za pár let ji ona bude pomáhat splácet mě. Mamka bude bydlet s přítelem a budou mít psa. Táta bude tam kde je teď, v důchodu a bude už dokončovat práce na jeho autobiografické knize.

To je asi tak všechno co by jsem si představovala ke své budoucnosti.

Vím, že je to vše takové pozitiní, ale upřípmně kdo z vás by chtěl přemýšlet nad vším tím negativním?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama